Hyr
Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 2+1 ne laknas.
Ambienti ndodhet ne pallat ekzistues, kati 0.
Ka sherbyer si biznes per nje periudhe te gjate kohore.
Organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje dhe nje tualet.
Ka nevoje per nje rikonstruktim, pasi ambienti eshte shfrytezuar si magazine per nje dyqan lulesh.
Brenda cmimit perfshihet dhe kosto e rikonstruktimit.
Ndodhet ne rruge kryesore.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

66 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

33

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: LAKNAS

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020