Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet super apartament 1+1 ne qender te qytetit. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe me nje super organizim. Ndodhet ne nje pallat te ri, me ashensor. Ka nje orientim nga veri perendimi dhe ndodhet ne katin e 3. Per nje shoqerim ne prone ose informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

75 m2

Sip. e brendshme:

75 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

219

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: XHAMIA

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020