Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje ndertimi i perfunduar ne vitin 2007-2008 . Orientohet ne Jug-Lindje dhe eshte i organizuar aktualisht ne sallon te bollshem , kuzhine e vecuar , dy dhoma gjumi dhe nje ballkon . Ndodhet perballe Stadiumit dhe eshte pozicioni me i kerkuar i bulevardit . Eshte i pershtatshem si per jetese dhe per investim . Ka cdo facilitet te nevojshem prane , eshte vetem 5 minuta larg ecje nga Lungomare . Disponon certifikate pronesie .Per me teper informacion ose nje vizite ne prone ju ftoj te me kontaktoni .


Informacion
Sip. Totale:

146 m2

Sip. e brendshme:

135 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

329

Dokumentacion:

Ka hipoteke


c21al.videos
Vendndodhje

Adresa: Lagjia Pavaresia , Bulevardi Vlore-Skele

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020