Hyr
Alt
Alt
Përshkrim

Toka ka nje siperfaqe prej 3850 m2 .
Aktualisht eshte e aksesueshme vetem ne nje rruge dytesore , por me ndertimin e Unazes se Re behet e mundur aksesi ne kete toke ne nje rruge me te shkurter 500 m nga Unaza .
Vendndodhja e kesaj prone ,shume prane rruges kryesore, ne nje zone mjaft te favorshme , e ben nje mundesi mjaft te mire investimi , si per banim ashtu dhe per aktivitete te ndryshme biznesi.
Toka zoteron dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone , na kontaktoni tani !


Informacion
Sip. Toke:

3850 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

26

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020