Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament i ri, 2+1 tek Liqeni i Thate, brenda kompleksit" VENETO" ,me siperfaqe totale 98.6 m2. Apartamenti ndodhet ne Katin e 3 me orientim Jug-Perendim me pamje nga liqeni. Organizohet ne:nje sallon, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje banjo. Mundesi parkimi brenda sheshpushimit te pallatit. Disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

99 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

59

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020