Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet vile me qira ne selite
Vila eshte e organizuar ne 3 kate
Kati i pare dhe kati i dyte jane te organizuar ne dy dhoma gjumi nje sallon dhe nje tualet.
Kati i trete eshte i paperfunduar nga brenda.
Ambienti i jashtem ka nje tjeter godine qe sherben si magazine
Brenda Viles jepet dhe dyqani qe eshte funksional per shume aktivitete te ndryshme.
Ambienti eshte pjeserisht i mobiluar, dhe mund te mobilohet teresisht.
Ndodhet prane Universitetit Marlin Barleti.
Ofrohet mundesi parkimi deri ne 2 makina brenda hapesires se objektit.
Cmimi eshte shume i favorshem duke marre parasysh dhe facilitetet qe ofron ambienti.
Per nje vizite ne prone, jeni te lutur te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

400 m2

Sip. e brendshme:

300 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

3

Dhomen e ndenjes:

2

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

34

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020