Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Tek ish stacioni i fundit te Tiranes se Re jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti eshte i orientuar nga lindja. Ka hapesire dhe organizim shume te mire, dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje me kend gatimi, tualet dhe nje ballkon te vogel.Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne nje nga zonat me te kerkuara per banim.
Per cdo informacion ju lutem na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

80 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

79

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020