Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ambienti ndodhet ne Bulevardin Epidamn prane Velieres. Eshte ambient i ri i perfunduar viteve te fundit i cili disponon fasade xhami. Pozicion strategjik per sa i perket vizibilitetit dhe frekuentimit. Ka nje siperfaqje te brendeshme prej 175m2, nje verande prej 180m2 dhe nje bodrum prej 70m2 qe mund te sherbeje si magazine. Ambienti jepet me qira dhe mund te sherbeje per aktivitete te ndryshme. Eshte akoma i paperfunduar totalisht brenda, duke i lene mundesine bisnesit qiramarres per te bere ndryshimet sipas nevojave. Per me shume informacion apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

355 m2

Sip. e brendshme:

175 m2

Lloji:

Multipurpose space

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

266

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Bulevardi Epidamn

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020