Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e Astirit, fare prane unazes se madhe. Organizohet ne dy dhoma gjumi, nje sallon ndjenje me ambjent gatimi me hapesire te konsiderueshme, ballkone si dhe nje tualet. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar dhe ka orjentim jug-perendim. Eshte i arreduar ne menyre bashkekohore. Per me teper informacion ose per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !!!


Informacion
Sip. Totale:

130 m2

Sip. e brendshme:

119 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

52

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Astir, Unaza e re

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020