Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i mobiluar. Apartamenti ndodhet prane rruges kryesore se unazes se re, eshte i arreduar mire me nje sallon te mirendricuar me kuzhine gatimi dhe ngrenieje te ndare nga pjesa e sallonit te ndenjes., 2 dhoma gjumi si dhe nje tualet me aspirim natyral. Apartamenti eshte pjese e nje ndertimi te ri 5 katesh me rifinitura shume cilesore. Disponon sistem kondicionimi ngrohje ftohje. Per me shume info mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

85 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

73

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Mbi Kristal Center

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020