Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 1+1 për qira në zonën e ish-Bllokut. Ka një sipërfaqe 65 m2. Ai është i organizuar në një guzhine dhe një sallon, një dhomë gjumi dhe një tualet. Apartamenti është totalisht i mobiluar.
Ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranes në të cilën ofrohen të gjitha facilitetet për një jetesë komode.Vendodhja është tek ish-Blloku, Rruga Sami Frashëri.


Informacion
Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

23

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020