Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje ne Myslym Shyri, prane Drejtorise se Policise. Apartamenti ka siperfaqe totale 105 m2, organizohet ne soxhorno, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe 2 ballkone . Apartamenti ofrohet i arreduar, duke permendur ketu te gjithe elektroshtepiaket moderne dhe cilesore.Ne apartament behen dhe punime extra si kuzhina dhe mobilimi ne rast deshire te klientit. Pallati ne te cilin ndodhet prona eshte ndertim i ri, cilesor dhe i mire administruar. Per me shume info. na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

56

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Islam Alla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020