Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 pranë kompleksit Dinamo me sipërfaqe 114 m2. Organizohet nga ambienti ndenjies ,kuzhina ,2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Apartamenti ndodhet në katin e 3 të një pallati të ri. Orientimi lindje. Apartamenti është pjesërisht i mobiluar. Në çmim përfshihet dhe 1 post parkimi. Për një vizitë në pronë ju lutem kontaktoni


Informacion
Dhomat e gjumit:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

121

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020