Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Ne zonen me te kerkuar per biznes, ne rrugen Ismail Qemali,ne Bllok jepet me qira ambjent per zyra.
Pozicionuar ne katin e pare te banimit, ambjenti ka siperfaqe te brendshme prej 126 m2. Organizohet ne dy hapesira te medha zyrash (open space), nje dhome te vogel me funksion depo, nje ambjent kuzhine, dy tualete dhe nje ballkon. Ambjenti eshte i ndricuar me drite natyrale, ku fasada me orientim nga rruga kryesore e ben akoma me te pershtatshme per sipermarrjet te cilat preferojne te kene vizibilitet te vazhdueshem. Ne cmim perfshihen edhe taksat. Per me teper informacion mund te me kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

126 m2

Tualetet:

2

Kati:

1

Lloji:

Office

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

29

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Ismail Qemali

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020