Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne zonen e parkut sportiv, ne katin 8 te nje pallat te ri me ashensor dhe mirembajtje. Disponon 115m2 te cilat organizohen ne salle ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon me pamje nga qyteti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe jepet me qira afatgjate. Per me shume info apo nje vizite nga afer ju ftojme te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020