JEPEN ME QIRA DY KATET E NJE VILE PRANE 21 DHJETORIT - Century 21 Albania
Përshkrim

Jepet me qera kati i dyte dhe i trete i nje vile prane 21 dhjetorit. Kati i dyte organizohet nga korridori i cili mundeson shperndarjen, nje sallon i areduar ne menyre bashkohore, biblotek ose dhome studio, nga kuzhina e cila ka nje siperfaqe te dedikuar me vete bashke me dhomen e ngrenies, nje tualet si dhe nje verande dhe nje ballkon ne pjesen hyrse. Kati i trete organizohet nga korridori i cili mundeson shperndarjen ne tre dhoma gjumi prej te cilave, nje eshte matrimoniale dhe dy dhoma gjumi femijesh prej te cilave nje eshte me verande ndersa tjetra me ballkon. Kati i trete posedon gjithashtu nje verande tjeter dhe tualet me vehte. Te dy katet jane te lidhur me shkalle nga brenda. Vila eshte e kompletuar me gjithcka bashkohore dhe nuk mungon asgje per nje jetese komode dhe ndodhet ne nje zone shume te qete larg zhurmave. Siperfaqja e ambientit eshte 225 m2 dhe te gjitha ambientet jane te pajisura me ajer te kondicionuar .Posedon gjithashtu dhe mundesi parkimi. Per cdo informacion jeni te lutur te na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

245 m2

Dhomat e gjumit:

3

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

137

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: RRUGA KONGRESI I LUSHNJES

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020