Hyr
Alt Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne nje nga komplekset me te reja, ne nje nga zonat shume te kerkuara te Tiranes.
Organizohet ne nje dhome ndenje me ambjentin e gatimit te perbashket me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti pozicionohet ne katin 8, me orientim perfekt Lindje. Kompleksi eshte ndertuar me nje standart te larte ndertimi me hapesira te bollshme dhe te gjelberta per te gjithe komunitetin. Apartamenti ndodhet ne fazen perfundimtare te punimeve, ne faze pllake.
Per me shume detaje dhe informacione kontaktoni konsulentin e prones.


Informacion
Sip. Totale:

89 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

8

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

269

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimiKontakto Agjentin

Copyright © 2020