Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Apartament modern per qira tek Kodra e Diellit, Apartamenti ka nje sip. prej 62 m2. Apartamenti eshte i organizuar ne dhome ndenje me kuzhine dhe ballkon. Dhome matrimoniale me dalje ne ballkon, , dhe nje tualet ne korridor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, ka nje orientim shume te mire dhe te ofron nje pamje te mrekullueshme. Jepini vetes mundesine te jetoni mes komoditetit , ajrit te paster dhe qetesise qe te ofron zona. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.


Informacion
Sip. Totale:

65 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

98

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020