Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament i ri 2+1+2 ne zonen e Kinostudios. Apartamenti ndodhet ne katin e 5, pjese e nje kompleksi pallatesh 6 kateshe te mire administruara. Ai eshte i organizuar ne nje korridor, nje dhome ndenjese bashke me kuzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon te madh, ne te cilin kane dalje si dhoma e ndenjes ashtu dhe dy dhomat e gjumit. Apartamenti eshte shume mire i organizuar dhe me nje planimetri shume te rregullt. Ka orientim Jug-Perendim gje qe tregon se apartamenti ka drite te mire natyrale gjate gjithe dites.

Per cdo informacion me te detajuar ose vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

116 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

86

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020