Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartamenti 2+1 me nje siperfaqe 123 m2 ne zonen e vollges me pamje nga deti.
Apartamenti eshte i strukturuar ne dy dhoma gjumi nje sogiorno se bashku me guzhinen , dy tualete dhe tre ballkone ku dy nga ballkonet te mundesojne pamje nga deti dhe nje ballkon nga vila e zogut.
Apartamenti ndodhet ne kate te peste banimi ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrator per mirembajtjen e pallatit .
Apartamenti eshte i paperfunduar me punime, kjo te jep mundesi per ta punuar apartamentin me materiale cilesore , pllakash, patinime , hidraulike, elektrike etj.
Per me shume informacion ju ftojme ta vizitojme se bashku.


Informacion
Sip. e brendshme:

123 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

36

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020