Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet super apartamenti 2+1+2 i mobiluar me kushte bashkekohore cilesore me pamje ballore nga deti.
Apartamenti eshte i organizuar ne dy dhoma gjumi, sogiorno se bashku me kuzhine, dy tualete dhe 3 ballkone qe te ofrojne pamje nga deti.
Apartamenti ndodhet ne kate te 6 me orjentim lindje- jug- perendim ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor dhe administrator per mirembajtjen e pallatit.
Apartamenti i arreduar me mobilje me cilesor, shtruar me parketi , tavane punuar me gips dhe dricim led e gjithe shtepia , elektroshtepiaket dhe hidrosanitare nder me cilesoret , ngrofje qendrore.
Apartamenti eshte i pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume informacion ju ftoj ta vizitojme se bashku kete super apartament.


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Sip. e brendshme:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

69

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020