SHITEN 2000 M2 TOKE AFER LIQENIT TE FARKES - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet Toke ne Farke me siperfaqe 2000 m2, e pershtateshme per ndertim, ose kompleks vilash.
Toka ndodhet te rruga e "Tuneleve", ( buze rruge prane Liqenit te Farkes ) dhe disponon Dokumentacion te rregullt Hipotekor.
Çmimi eshte i diskutueshem.
Per me shume informacion, ose nje vizite ne prone, luteni te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

2000 m2

Sip. e brendshme:

2000 m2

Lloji:

Land

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

140

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Liqeni i Farkes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020