SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PLAZH ILIRIA, DURRES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Tek plazhi Iliria ne Durres, shitet apartament 2+1+2 shume prane vijes bregdetare.
Organizohet ne nje dhome ndenje me ambjentin e gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin 6 ashensor me orientim perfekt. Apartamenti shitet bashke mo mobilimin si ne foto (cmimi i diskutushem). Ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni konsulentin e prones.


Informacion
Sip. Totale:

84 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

575

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kavalishenca

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020