SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK PLAZH ILIRIA, DURRES ! - Century 21 Albania
Përshkrim

Ne zonen e plazhit, shume prane vijes bregdetare shitet apartament 2+1+2 tek Kavalishenca.
Organizohet ne nje soxhorno me ambjentin e gatimit te perbashket, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin 6 ashensor me orientim perfekt. Ka dalje direkte ne rrugen kryesore. Ne prone jane bere punime ekstra (dere te blinduar, vetrat xhami ballkoni, punime kartonxhesi dhe patinime, 2 banjot te kompletuara me hidrosanitare). Apartamenti shitet i pa-mobilimobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone kontaktoni konsulentin e prones.


Informacion
Sip. Totale:

117 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

634

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Kavalishenca

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020