Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Jepet me qera 2+1+ 2tualete + verande mbi kopshtin botanik. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem me kuzhine te vecuar, ambient ngrenie dhe verande me pamje fantastike nga liqeni i Tiranes. Nje dhome gjumi matrimoniale me tualet dhe nje dhome tjeter gjumi per femije. Per informacione te metejshme ose nje vizite ne prone mos hezitoni te kontaktoni! Faleminderit!


Informacion
Sip. Totale:

122 m2

Sip. e brendshme:

111 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

89

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane xhamis

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020