Hyr
Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Alt
Përshkrim

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Bogdaneve me siperfaqe 94m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit ne nje nga objektet me cilesore te zones, me akses ne rrugen kryesore dhe eshte funksional dhe per ambiente biznesi si zyra. Organizohet nga ambienti ndenies , kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti ka punime shume cilesore elektrike dhe hidraulike, arredim modern, sistem qendror chiller dhe kondicioner. Orientimi i tij esht Jug-Lindje. Disponon certifikate te rregullt pronesie. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

94 m2

Sip. e brendshme:

82 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Bogdaneve

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020