Jepet me qera ambient prane Qendres Tregtare ETC, 32m2. - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qera ambient prane Qendres Tregtare ETC, 32m2. Cmimi 300 euro duke perfshire taksat dhe kostot e administrimit. E pershtatshme per cdo aktivitet. Per cdo informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

32 m2

Tualetet:

1

Kati:

4

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

57

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Qendra Tregtare ETC

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020