JEPET APARTAMENT 2+1 ME QERA DITORE PRANE STADIUMIT - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te banim te nje pallati 12-katesh. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi , 1 dhome ndenje se bashku me kuzhinen , 1 tualet dhe 1 ballkon . Zona ne te cilin ndodhet eshte 2 minuta larg bulevardit kryesor .Ne muajin qershor jepet ne vleren 30 euro nata,korrik 40 euro nata ,gushte 50 euro nata.Ne apartament ka wifi,tv dhe kondicioner ne sallon.Per me shume informacion dhe per nje shoqerim ne prone mund te na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

83 m2

Sip. e brendshme:

83 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

7

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

140

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Prane Stadiumit

Shteti: Albania

Qyteti: Vlorë

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020