SHITET TRUALL NE RRUGEN 'PANDI STILLI', PRANE BULEVARDIT TE RI! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet truall me siperfaqe 1185m2 prane Bulevardit te Ri! Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte i pershtatshem per investime te ndryshme.
Cmimi 245 000 euro i diskutueshem. Per nje vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni!


Informacion
Sip. Toke:

1185 m2

Lloji:

Land

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

48

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020