Super vile per shitje me certifikate pronesie dhe e rivlersuar, ne Laprake. Mundesi per Hotel ose banese private! - Cent...
Hyr
Përshkrim

Shitet vile ne Laprake, 100m nga hyrja e Spitalit Ushtarak. Disponon certifikate pronesie dhe eshte bere rivlersimi. Vila eshte dy kateshe + garazh me siperfaqe te njete me katet e siperme. Siperfaqja totale e truallit eshte 302.10m2 dhe e secilit kat 108.60m2. Prona ka punime teper cilesore vlen te theksohet : muret e jashtme jane me termoizilim, dopjo tulle dhe polisterol ne mes, me grafiato, mermeret teper cilesore, istalimet elektrike dhe hidraulike te nje cilesie te larte, dera e jashtme e blinduar dhe me punim artizanal, lavenderi, depozita 2000m litra per uje, grilla automatike, shkalle hyrese brenda viles dhe jasht saj, themele dhe tra shume cilesore, lartesia e mureve eshte 4.5 m2. .Prona ka rrethim privat ne te gjitha anet e saj, ku ne oborr mbizoteron gjelberimi me peme dekorative dhe frutore. Planimetri dhe kubature e rregullt. Organizohet ne katin -1 nga garazhi ku parkohen dy makina, nje depo shume e bollshme dhe e shfrytezueshme si dhe dhoma-lavanderi. Ne katin 1 ndodhet nje korridor hyres per ne sallonin me oxhak funksional, kuzhine e vecuar, dhome gjumi me ballkon, tualet. Ne katin e 2 ndodhen tre dhoma gjumi ku njera eshte me ballkon tualet dhe veranda super e madhe me pamje te lire dhe ori entim jug-perendim, e cila mund te perdoret per qellime te ndryshme familajre apo barbeque. Shitet e mobiluar, me perjashtim te sendeve personale. Kjo prone mund te jete variant shume i mire per hotel pasi ka akses te menjehershem tek hyrja e Spitalit Ushtarak, qendren e Laprakes dhe rrugen kryesore Dritan Hoxha. Ju lutem per nje vizite ne prona na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

218 m2

Sip. e brendshme:

109 m2

Sip. Toke:

302 m2

Dhomat e gjumit:

6

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

94

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020