Apartament 1+1 per qira - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartament 1+1 per qira prane Qendres Tregtare "TEG", te kompleksi rezidencial "Sunrise Residence". Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon i bollshem me pamje shume te bukur. Apartamenti ofrohet edhe i mobiluar sipas kerkeses me nje cmim prej 400 Euro/Muaj. Ne secilin variant PARKIMI eshte i perfshire ne cmim. Secila dhome disponon ajer te kondicionuar. Jeto midis ajrit te paster dhe larg zhurmave. Per me shume info. na kontaktoni !


Informacion
Sip. Totale:

79 m2

Sip. e brendshme:

72 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

51

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: "Sunrise Residence"

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020