Apartament 2+1 per qira - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartament 2+1 per qira te Rr. e Elbasanit, ne hyrje te Parkut Liqenit Artificial. Ndodhet ne nje nder ndertimet me te mira ne Tirane, te kompleksi multifunksional "Park Gate". Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe dy tualete . Jane te perfshira dy poste parkimi. Investimi i bere ne ambient eshte maksimal dhe super cilesore, mobiluar ne menyre luksoze dhe me firmat me te mira ne treg . Ngrohja dhe ftohja sigurohen me sistem VRF dhe multi tavanor, cilesia me e ne treg dhe me oxhak ne ambientin e ndenjes. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte i sapo perfunduar, me cilesine me te larte te ndertimit, me nje vendodhje perfekte. Apartamenti orientohet totalisht nga Lindja. Preferohet kontrate minimale 3-vjecare. Per me shume info. na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

115 m2

Sip. e brendshme:

115 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

89

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga e Elbasanit

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020