JEPET APARTAMENT 2+1 ME QIRA TE ISH EKSPOZITA - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qira apartament 2+1 te Ish "Ekspozita", ne Bl. "Gjergj Fishta". Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mir administruar me 2 ashensore. Organizohet nga 1 sallon bashke me guzhinen, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, si dhe 1 ballkon. Jepet i mobiluar si ne foto. Çmimi i qirase eshte 350 euro ne muaj, por ne rast pagese per 1 vit parapagim, qiraja behet 300 euro. Te interesuarit, luten te na kontaktojne.


Informacion
Sip. Totale:

95 m2

Sip. e brendshme:

95 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Rented

Website Views:

84

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Ish "ekspozita" Bl. "Gjergj Fishta", Lulishte 5 Ma

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020