Shitet magazine ne autostraden Tirane-Durres - Century 21 Albania
Përshkrim

Objekti ka nje siperfaqej trualli prej 2860m2 dhe nje siperfaqje ndertimi 1106m2 i cili organizohet ne open space pa kolona ne mes. Po ashtu perballe objektit jane ndertuar rreth 360m2 zyra me 2 kate. Per ndertimin e objektit jane perdorur materiale te nje cilesie te larte dhe te gjitha ne perputhje me standartet EU. Objekti eshte i pajisur me linje energjie 3 fazore (me transformator) dhe me burim uji te pavarur. Objekti disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Per me teper informacion ose vizite ne kete prone mos hezitoni te kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

2860 m2

Sip. e brendshme:

2860 m2

Sip. Toke:

2860 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

414

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: Autostrada Tirane-Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020