JEPET ME QIRA KAPANON BUZE RRUGES KRYESORE! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Kapanoni ndodhet ne nje nga zonat industriale e cila oforon facilitete punetorie por edhe transporti pasi ka akses me autostraden shteterore si edhe ndodhet shume prane portit te Durresit ne nje distance prej 8 km. Ka nje lartesi prej 5 metrash ne kapriate e ndertuar me beton arm edhe 7 metrrash ne kulm e mbyllur me panel sandwich. Dimensionet e tij jane 100 metra gjatesi me 54 metra gjeresi dhe bejne nje siperfaqe totale prej 5400 m2, ku nga keto 4000 m2 jane siperafqe e shfrytezueshme per aktivitetin dhe pjesa tjeter eshte e ndare ne zyra, salla mbledhjesh, mense, banjo, showroom si edhe garderobe. Dyshemeja e kapanonit eshte industriale dhe shume e pershtatshme si per instalimin e makinerive te renda ashtu dhe per levizjen mjeteve te tonazhit te rende. Energjia elektrike behet e mundur nepermjet rrjetit 20 kv e cila eshte me kabine vecmas ne sherbim te kapanonit. Furnizimi me uje eshte i panderprere pasi pervec puseve jane edhe depozitat te cilat jane ne funksion te objektit. Prona disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

1400 m2

Sip. e brendshme:

5400 m2

Sip. Toke:

9000 m2

Lloji:

Warehouse

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

25

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Xhafzotaj

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020