SHITET - APARTAMENT 2+1, GRAND EUROPA RESORT - Century 21 Albania
Përshkrim

Century 21 Future ofron per shitje apartament 2+1 prane Grand Hotel Europa Resort. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon+kuzhine, 2 dhoma dhe 1 tualet si dhe ka nje siperfaqe totale 106m2. Apartamenti ka nje arredim modern dhe cilesor dhe perfshihet ne cmim. Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.


Informacion
Sip. Totale:

106 m2

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

590

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Velipoje, Velipojë

Qyteti: Shkodër


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020