Njesi komerciale per shitje prane Mozaikut! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Ambjenti ka siperfaqe te brendshme 29/m2 dhe ndodhet buze rruges Naim Frasheri te Mozaiku i Tiranes.
Vendodhja midis nje kryqezimi me tre rruge dhe me levizshmeri te larte e ben mjat te pershtatshem per disa lloje aktivitetesh si: sherbime te ndryshme telekomunikacioni, easy Pay, Kancelari...etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per me shume informacione ju lutemi kontaktoni.


Informacion
Sip. Totale:

29 m2

Sip. e brendshme:

29 m2

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

37

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Mozaiku Tiranes

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020