SHITET NJESI KOMERCIALE TEK RRUGA FORTUZI! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet njesi komerciale te rruga fortuzi fare prane rruges kryesore.
Ndodhet ne katin 0 dhe ka nje siperfaqe totale prej 20m2. Eshte e rrethuar me fasade te madhe xhami dhe ka vizibilitet nga rruga kryesore.
Mund te perdoret per shumllojeshmeri aktivititesh si: Tabacchino , Zyra etj..
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

20 m2

Sip. e brendshme:

20 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

74

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Fortuzi

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020