SHITET APARTAMENT 2+1 PRANE SPITALIT! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit ne nje pallat te ri me administrim dhe ashensor ne zonen e spitalit. Ndahet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhine + soggiorno, 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje nga rruga. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me mobilje bashkekohore dhe shitet i tille, gjithashtu ka ndricim natyral gjate dites. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni


Informacion
Sip. Totale:

100 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

41

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Prane Spitalit Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020