SHITET APARTAMENT 1+1 NE PLAZH! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues prane Ish-Frigoriferit ne Plazh, me largesi rreth 100m nga rruga kryesore e Plazhit. Ndahet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje + kuzhine dhe 1 tualet. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor, i mobiluar dhe shitet i tille. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. e brendshme:

42 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

3

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

111

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Plazh prane Ish-Frigoriferit

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020