SHITET VILE NE SHKOZET! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Vila eshte e ndare ne 2 kate dhe disponon 500m2 toke rreth saj, ku kati 0 eshte i perdorshem si qilar dhe kati 1 banim. Kati i banimit ndahet ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon te bollshem, 1 kuzhine + dhome ndenje, 1 tualet dhe verande te madhe ne te cilen behet lidhja me shkalle me oborrin. Taraca ka nje shtrese cimentoje ne vend te izolimit me sere e cila ben qe ne vere te jete e fresket dhe shume rezistente per dimer. Eshte e mobiluar me kushte bashkekohore. Disponon gjithashtu edhe mur rrethues te tokes, ndersa hapesira e saj eshte e mbjelle me peme frutore. Me ndricim natyral ne tre faqe te saj dhe me qetesine qe te ofron gjelberimi mund te jete nje vend si pushimi ashtu edhe banimi te kendshem. Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

155 m2

Sip. e brendshme:

137 m2

Sip. Toke:

500 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

1,5

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

50

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Shkozet, Durres

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020