SHITET APARTAMENT 1+1 NE GOLEM - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti dhe garsonieria ndodhen ne nje zone shume te mire te golemit e cila ka prane shume hotele te njohura si Grand Blu Fafa, Diamma Resort etj. Organizohet me 1 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, tualete dhe 1 ballkon. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni!


Informacion
Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

5

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

78

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Golem

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020