JEPET ME QERA AMBJENTI KOMERCIAL PRANE SELVIS! - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qera ambjenti komercial te rruga Siri Kodra , prane Selvis.Ambjenti ndodhet ne katin zero dhe ka akses ne rruge kryesore.Ka nje siperfaqe prej 115 m2 dhe eshte Open Space duke bere te mundur pershtatjen per cdo lloj aktiviteti apo biznes.
Per me shume informacion na kontaktoni.


Informacion
Sip. e brendshme:

115 m2

Tualetet:

1

Lloji:

Commercial

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

32

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020