SHITET APARTAMENT 2+1+2 ME PAMJE DETI TEK "WHITE HILL RESIDENCE" NE CURRILA - Century 21 Albania
Përshkrim

Shitet apartament Kleringu 2+1+2 ne nje nga rezidencat me cilesine me te larte te ndertimit "WHITE HILL RESIDENCE" ne Currila.
Apartamenti ka siperfaqe totale 138.01m2
Organizohet nga koridori qe ben shperndarjen e ambienteve ne 2 dhoma gjumi me dalje ne veranden e bollshme, kuzhina me dalje ne ballkon me pamje deti, si dhe 2 tualete.
Per me shume info apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

138 m2

Sip. e brendshme:

122 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

328

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Currila

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020