NE QENDER TE TIRANES TE SHESHI AVNI RUSTEMI JEPET ME QIRA VILE 2-KATESHE - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Jepet me qira vile 2-kateshe ne qender te Tiranes.
Vila eshte e ndare ne 2 kate, ku secili kat ka nje siperfaqe prej 100 m2.
Kati i pare organizohet nga 1 sallon, 1 kuzhine dhe 1 tualet.
Kati i dyte organizohet nga 3 dhoma gjumi, 1 studio dhe 1 tualet.
Mundesi parkimi per 3 makina.
Per me teper informacion ose vizite ne prone jeni te lutur te kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

200 m2

Sip. e brendshme:

200 m2

Dhomat e gjumit:

4

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Lloji:

Villa

Statusi:

Used

Availability:

Withdrawn

Website Views:

38

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020