Apartament 1+1 Per Shitje - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartament 1+1 per shitje prane Universitetit Zoja e Keshillit te Mire. Ne nje pallat te ri te vitit 2020 i ndertuar me cilesine me te mire ne treg. Organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, dhome gjumi me ballkon dhe tualet. Ne katin e gjashte me nje orientim shume te favorshem me diell, ne apartament jane bere punime ekstra. Ne zonen ku ndodhet eshte nje mundesi e mire investimi ku 70 % e apartamenteve jane te dhene me parakontrate qeraje me Italian te Universitetit. Per me shume info na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

52 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Withdrawn

Website Views:

80

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Vendndodhje

Adresa: Rr. Pandi Dardha

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020