Apartament 2+1 Per Shitje - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartament 2+1 per shitje buze rruges dhe prane Shkolles Vasil Shanto. Ne pallat ekzistues kati i dyte, apartamenti organizohet ne dhome ndenje me kuzhine, koridor qe ben shperndarjen e dhomave, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i rinovuar dhe i pabanuar. Ne nje zone mjaft te qete dhe ne brezin e pare te unazes. Per me shume info na kontaktoni !


Informacion
Sip. e brendshme:

70 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

102

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Vasil Shanto

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020