SHITET APARTAMENT 1+1 NE DURRES - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Apartamenti me siperfaqe totale 68 m2,ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me administrim, orientimin e ka Perendim. Organizohet me nje dhome ndenje bashke me kuzhinen,1 dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

68 m2

Sip. e brendshme:

59 m2

Dhomat e gjumit:

1

Tualetet:

1

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

6

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

86

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa:

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020