Apartment 2+1+2 for Sale, "Komuna e Parisit" - Century 21 Albania
Hyr
Përshkrim

Shitet apartament 2+1+2 tualete tek Komuna e Parisit.
Apartamenti eshte ne gjendje shume te mire dhe ka nje siperfaqe te rregullt prej 105 m2 e perbere nga: 1 sallon + ambient gatimi, 2 dhoma gjumi te medha , 2 tualete te rinovuara totalisht dhe 1 ballkon i cili eshte i lidhur me sallonin.
Per me teper informacion na kontaktoni!


Informacion
Sip. Totale:

105 m2

Sip. e brendshme:

105 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

10

Lloji:

Apartment

Statusi:

Used

Availability:

Available

Website Views:

317

Dokumentacion:

Ka hipoteke


Vendndodhje

Adresa: Rruga Medar Shtylla

Shteti: Albania

Qyteti: Tirana

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020