"WhiteHill Residence" Currila Durres ! - Century 21 Albania
Përshkrim

White Hill Residence , rezidenca me e re ne qytetin e Durresit ne zonen e “Curriles” me standartet me te fundit te ndertimit dhe unikale ne llojin e saj.
Rezidenca eshte nje inkorporim i hotelerise dhe rezidence banimi !
Apartamenti ne shitje ka nje organizim 2+1 me 2 dhoma gjumi te orientuara nga perendimi me pamje ballore te detit dhe 1 verande e bollshme e cila gjithashtu eshte me pamje nga deti , 1 dhome ndenje me kuzhinen e perbashket.
Apartamenti ka sistem kapot te jashtem , dopio mur te brendshem me lesh guri ne mes per termoizolim dhe akustik . Tualeti eshte i gjithi inkaso , muret te ndertuara me brez sizmik. Apartamenti disponon standartet me te mire te ndertimit !
Kontaktoni te beni tuajin njerin nga apartamentet e fundit per cmime okazione !


Informacion
Sip. Totale:

112 m2

Sip. e brendshme:

99 m2

Dhomat e gjumit:

2

Tualetet:

2

Dhomen e ndenjes:

1

Kati:

2

Lloji:

Apartment

Statusi:

New

Availability:

Available

Website Views:

1557

Dokumentacion:

Ne proces hipotekimi


Karakteristikat
Vendndodhje

Adresa: "Currila"

Shteti: Albania

Qyteti: Durrës

Kodi Postar :


Kontakto Agjentin

Copyright © 2020